Oferta urządzeń Vimar do sterowania temperaturą poszerzyła się dzięki nowemu chronostatowi z wbudowanym Wi-Fi. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą utrzymać pod kontrolą temperaturę w różnych pomieszczeniach, również zdalnie dzięki bezpiecznemu połączeniu z Internetem.

Nowy chronotermostat może być sterowany za pomocą smartfona lub tabletu poprzez prostą w obsłudze aplikację By-clima App. Jest ona dostępna dla wszystkich systemów: iOS, Android oraz Windows Phone. Dzięki niej możesz skonfigurować urządzenie w kilka sekund w zasięgu sieci Wi-Fi.

Podobnie jak wszystkie produkty z rodziny Clima, nowy chronotermostat Wi-Fi posiada funkcje zaawansowane. Przykładowo, funkcja kalibracji czujnika wewnętrznego zapewnia precyzyjny pomiar temperatury, aby umożliwić zachowanie idealnej atmosfery przez cały czas wewnątrz Twojego domu.

Funkcja ekonometru pokazuje wartość zużycia za pomocą intuicyjnego wskaźnika i ostrzega, kiedy temperatura komfortowa została przekroczona, sprzyjając w ten sposób zwiększeniu świadomości energetycznej.

Urządzenie jest kompatibilne z każdym rodzajem systemu ogrzewania: podłogowym, z grzejnikami lub klimakonwertorami. Klawisze skrótu zapewniają błyskawiczny dostęp do wielu funkcji, w tym trybu "wyjścia", który automatycznie ustawia temperaturę do zdefiniowanego poziomu oraz trybu "ekonomicznego", który redukuje wartość zadaną do pożądanej wartości.

Duży wyświetlacz dotykowy o wysokiej czułości z białym podświetleniem umożliwia proste sterowanie nawet w trybie ręcznym. Elegancki kształt oraz lustrzane wykończenie urządzenia pokazują jego wyrafinowane wzornictwo, które perfekcyjnie współgra z każdym otoczeniem.

 

Linki

 

Opublikowane 27/01/2015

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.