Oto nadchodzi nowy Pixel, modułowy panel wideofonu o smukłym, nowoczesnym wyglądzie. Elegancki, w wielu odcieniach, wszechstronny, modułowy.

Dzięki minimalistycznym kształtom oraz zaokrąglonym krawędziom pasuje do każdego stylu. Oferuje innowacyjne rozwiązania dla każdej przestrzeni mieszkalnej - dostępny jest w czterech odcieniach dla wersji standardowej (szary, popielaty, anodyzowany na szaro, biały) oraz jednym odcieniu dla wersji Heavy. Owa wersja z obudową z tłoczonego aluminium oraz ramką wykonaną ze stopu ZnAl nie tylko gwarantuje stopień ochrony IP54, ale również odporność na uderzenia ze stopniem IK10.

Urządzenie wystaje poza ścianę tylko na 14mm, jest szerokie na 100mm - idealne rozwiązanie dla eleganckich instalacji nawet w pomieszczeniach zamkniętych.

Eleganckie kształty z innowacyjną duszą technologiczną. Duszą, która głośno i czysto objawia się poprzez moduł audio i wideo na 3,5'' kolorowym wyświetlaczu LCD z kątem obserwacji 80° w poziomie. Zapewnia to doskonałą czytelność nawet w mocno oświetlonym otoczeniu. Zaawansowane funkcje zapewniają wszechstronność urządzenia. Pixel może być skonstruowany, jak tylko chcesz, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Moduł audio/wideo to produkt pod klucz dla małych rozwiązań mieszkalnych. Zawiera wbudowaną funkcję dla osób niedosłyszących oraz umożliwia montaż do czterech przycisków w dwóch rzędach.

Jest sercem panelu wejściowego i może być rozszerzony o dodatkowe moduły lub wyświetlacz. Posiada również szerokokątną kamerę z nagrywaniem w jakości 525TVL. Lampka LED automatycznie dostosowuje jasność do warunków panujących na zewnątrz, dzięki czemu osoba przy drzwiach jest zawsze dobrze widoczna.

Wszechstronność instalacji jest zapewniona dzięki modułom do rozbudowy dostępnym w różnych wersjach: z klawiaturą alfanumeryczną, różnymi rodzajami przycisków osiowych i kołyskowych, czujnikiem biometrycznym lub transporderem. Pixel rozwija się dynamicznie i umożliwia stworzenie układu, jakiego tylko chcesz.

Nowy panel wideofonu Elvox może służyć do stworzenia różnych kombinacji, aby spełnić każdą potrzebę. Konstrukcja z jednym, dwoma lub trzema modułami pionowo, może zostać rozszerzona do trzech rzędów poziomo, a więc kombinacji maksymalnie do dziewięciu modułów.

Począwszy od pojedynczego modułu audio/wideo możesz rozszerzyć panel do maksymalnie 84 przycisków. Dostępne są trzy typu przycisków: podwójny osiowy, pojedynczy osiowy i pojedynczy kołyskowy.

Zaprojektowany do szybkiej instalacji, Pixel może być konserwowany od przodu bez potrzeby usuwania panelu. Specjalne zawiasy utrzymują moduły nawet w przypadku otwarcia urządzenia, a więc możesz pracować swobodnie.

Montaż panelu jest niezwykle szybki i łatwy dzięki specjalnym śrubom ze stali nierdzewnej zablokowanymi w panelu przednim. Otwieranie panelu w 180° podczas zwykłego przeglądu oferuje pełen dostęp do urządzeń elektronicznym i kart z nazwiskami bez potrzeby usuwania całego panelu.

Gniazdo mini USB służy do połączenia z komputerem i konfiguracji urządzenia za pomocą oprogramowania SaveProg.

Skrzynki wideofonu Pixel mają wzmocnione ściany boczne, aby uchronić przed zgnieceniem podczas procesu montażu, a każda ramka jest wyposażona w standardzie z dwoma śrubami o długości 30mm gwarantujące szybką instalację, silny i pewny uchwyt nawet dla montażu w większej głębokości.

Nowy panel Pixel oparty na technologii Due Fili Plus może zarządzać maksymalnie 6400 jednostkami wewnętrznymi i jest kompatybilny z puszkami podtynkowymi dla serii 1200, 1300 oraz 8000.

 

Załączniki

Opis Rozmiar Data
Katalog wideofonów Pixel Elvox 10.480 kB 16/07/2015

 

Opublikowane 06/07/2015

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.