TAB to rewolucja w świecie wideofonów, wprowadza nowe standardy technologiczne i projektowe. Dwa warianty kolorystyczne, połączenie nowoczesności i prostoty. Niezwykle cienkie urządzenie, z klawiaturą pojemnościową, a przede wszystkim nowy ekran 4,3'' - jeszcze większy niż w poprzednich wersjach. To jest właśnie TAB: prawdziwa włoska elegancja oraz technologia.

Wideofon ma tylko 2,6cm grubości. Jego estetyczne, eleganckie kształty podkreślają płaski profil. Specjalne uchwyty mocujące pozwalają na łatwe osadzenie na ścianie. Ostry ale nie kwadratowy, minimalistyczny ale nie surowy – niezwykły design TAB jest uwydatniony dzięki specjalnemu "efektowi szkła" z ciekawymi motywami przeźroczy i refleksów.

Dostępny w białym oraz czarnym wykonaniu. TAB posiada kolorowy wyświetlacz i innowacyjną klawiaturę w technologii pojemnościowej, dzięki czemu wszystkie polecenia mogą być łatwo aktywowane dzięki dotknięciu przycisków akcji, które są podświetlane przez LED. TAB jest pierwszym wideofonem z przyciskami i kontrolkami umieszczonymi równo z powierzchnią. Zero grubości dla zachowania minimalistycznego designu całego urządzenia. 8 funkcji, 4 podstawowe i 4 programowalne dla połączeń wewnętrznych oraz usług pomocniczych.

Podstawowe cztery funkcje obejmują samostart, podnoszenie rolet, załączenie oświetlenia schodów oraz wyciszanie dzwonka. Dodatkowe funkcje to: interkom, otwieranie kolejnych przejść zewnętrznych, załączanie innych świateł oraz aktywacja automatyki kontroli dostępu. Osiem różnych opcji dla zapewnienia ciepłego przyjęcia oraz zarządzania dostępem do domu w prosty i intuicyjny sposób.

Wideofon TAB może komunikować się z aparatem słuchowym. Nowa seria urządzeń zaspokaja każdą potrzebę i wymogi instalacji. Dostępna jest również wersja z ekranem 3,5'' - zarówno ze słuchawką jak i zestawem głośnomówiącym TAB Free, tak samo jak młodszy wideofon Tab audio.

Urządzenie jest oparte na technologii Due Fili Plus. Może stworzyć system do 484 jednostek zewnętrznych, 6400 jednostek wewnętrznych oraz 128 centralek recepcyjnych na dystansie do 1200 metrów.

 

Opublikowane 03/02/2016

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.