Ewolucja stylów

Punkty elektryczne w naszych domach mówią o ewolucji stylu mieszkaniowego: od prostych instalacji przeszliśmy do nowoczesnych systemów automatyki domowej, które uczyniły technologię naszym codziennym sojusznikiem. W ten sposób punkty elektryczne tworzą wielofunkcyjny interfejs, który komunikuje się z użytkownikiem.

Poszukiwanie prostoty

Rosnący popyt związany jest z co raz bardziej złożoną technologią. Pracownicy działu badań i rozwoju codziennie tworzą nowe materiały oraz nowe projekty z zakresu elektrotechniki i elektryki. Do badań zawsze podchodzimy z estetycznego i funkcjonalnego punktu widzenia: poszukujemy prostoty, aby zaproponować rozwiązania mówiące językiem swoich użytkowników.

Serie do zastosowań mieszkalnych

Aby zachować estetykę punktów elektrycznych, oferujemy różne serie do zastosowań mieszkalnych, w różnych kombinacjach wyglądu ramek oraz typów elementów sterujących: Eikon, Idea i Plana. A dla automatyki domowej – system By-me.

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.