Włochy

Vimar jest punktem odniesienia na rynku włoskim w sektorze zasilania mieszkań energią elektryczną. Ma dużą reputację wśród klientów końcowych, dystrybuuje produkty na cały kraj oraz posiada systemy dedykowane w sektorze usług. Sieć sprzedaży ma istotne znaczenie dla gwarancji terminowości, wsparcia oraz doradztwa dla wszystkich podmiotów na rynku.

Rynek międzynarodowy

Rynek międzynarodowy przepełniony jest specyficznymi gałęziami elektryki oraz produktami dla kraju jak i referencyjnych obszarów gospodarczych. Vimar jest obecny w Arabii Saudyjskiej, Chile, Chinach, Grecji, Meksyku, Syrii i Wenezueli. Taka struktura międzynarodowa pozwala zagwarantować identyczną jakość produktów na każdym z rynków, które charakteryzują się różnymi standardami, wymogami oraz modelami konsumpcji.

Statki oraz łodzie

Vimar jest światowym liderem w zasilaniu elektrycznym dla statków oraz wycieczkowców. Potwierdza to jakość naszej produkcji, która jest podstawą tego sektora, z szczególnie surowym środowiskiem oraz trudnymi warunkami pracy. Jednocześnie nie zapominamy o tworzeniu elementów najlepszych pod względem wzornictwa.

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.